جشن آشتی نادر و سیمین!

 

رهبر من آن اصغر چهل ساله است که به خودش نارنجک بست و به تنهایی تمام جشنواره ها را ترکاند! *

بدون شرح، همه مان بال در آوردیم و داریم برای خودمان پرواز می کنیم و خلاصه جشن گرفتیم!(یکی نیست به این اصغر خان بگه آخه بیکار بودی وسط امتحانا گلدن گلوب بردی؟ما صفربشیم لابد پیمان جان معادیت میخواد جواب ننه بابامونُ بده و لابدتر میخوای تندیست رو بفروشی و شهریه دانشگاه آزاد ما رو بدی و لابدترترش هم اینکه ترم بعد خودت میخوای بیای جای ما واحد پاس کنی و اون وقت ما هم بریم تکلیف اون طفلی ترمه رو مشخص کنیم که تا دیدی فیلمت خوب رفته جلو گفتی "بچه س دیگه،بذار ذهن مخاطب هرجور دوس داره تربیتش کنه". یا مثلن خواستی از فیلم "HUGO" اون رقیبت،اسکورسیزی،عقب نمونی که میگه "پایان خوش فقط تو فیلماست"**،رفتی و یه پایانی ساختی که معلوم نیست خوشه یا باید ترامادول مصرف کنه. به هر حال دمت گرم اصغرجون!

پیام سید محمد خاتمی به فرهادی

حسادت شدید کارگرادن سریال حضرت یوسف،جناب سلحشور را به اصغر خان از دست ندهید! "جایزه به جدایی نادر از سیمین مثل جایزه به بهترین دزد است!"

پ.ن:

* از آیدین ضیایی

** از دیالوگهای فیلم hugo

 

/ 45 نظر / 48 بازدید
نمایش نظرات قبلی
اپی

"اگر کسی دزد خوبی باشد و بانکی را بزند و بعد به او جایزه بهترین دزد را بدهند ... آیا واقعا باید به آنها افتخار کرد؟ جدایی نادر از سیمین هم چنین نقشی را در گلدن کلوب ایفا کرد و..." "مسوولان وزارت ارشاد به ایران و فرهنگ ایران خیانت کردند..." گاهی فکر می کنم یکی از دلایل مرور کردن هر روزه ما از جملات بالایی موجب می شود که امثال سلحشور در تیتر خبرها بمانند. کسی که چنین جمله ای گفته دانسته یا نا دانسته راه حکومت های کمونیستی را در پیش گرفته است... برای چنین حکومت هایی، تفاوت سلیقه وجود نداشت و همه باید یکسان می بودند. وزارت ارشاد را خائن می داند! بیچاره حتی نمی داند جایزه اصغر فرهادی نه تنها به ارتقای جایگاه فرهنگی کشور در دنیا کمک می کند. بلکه در رزومه مدیران اداره ارشاد هم ثبت می گردد!!! شاید توقع داشت مدیر احمقی پیدا می شد و ریسک فرستادن "یوسف پیامبر" را به خود می داد!!!... فکر کنم دادن مجوز ساخت سریال پرهزینه ای و احمقانه "یوسف پیامبر" یک خیانت بزرگ تر باشد. چون فارغ از بحث های دادگاه و سرقت ادبی به شعور مخاطب توهین - آن هم چه توهینی- می شود. در پایان: بهتر است

احمق

جداً ترکاند ، دمش بسیار تا گرم !

بیداد

زنده باد اصغر فرهادی بزرگ...

حسن شفیعی

سلام ای ول خوشم اومد ترامادول با اجازه لینک می کنم با سرعت

خــودمونی

اگر اشتباه نکنم، از دیدگاه محمد (ص) در حال نقل کردن هستید!؟

قصه وغصه

سلام. این موفقیت هرکسی رو میتونه خوشحال کنه ،حتی دشمن ایشونو این موفقیت مال ایرانمه

مصطفی

جدایی نادر وسیمین هرچی بوده وهست درجای خودش ارزش داره.یوسف پیامبر هم درجای خودش.برازنده نیست بخاطرحس غریزی خودمون به روح دیگران توهین کنیم.هنروهنرمند بیشتر روح وروان آدمی روتحت تاثیرقرارمیدهند.پس ای هنرمندمواظب باش اثرت چگونه باشد./هرسخن جایی داردو هرنکته مکانی./مدیرمیفهمه جای یوسف پیامبرتوصداوسیمای خودمونه.آقای متفکرتوقلب مسیحیت فیلم پیامبرغیرمسیحیت نمی فرستند/مدیری که شماازش انتقادمیکنی کارشوبلدبودکه سیمین ونادرروبا هواپیمای اختصاصی فرستاد گلدن گلوپ.تاطلاق نگیرند.اپی عزیز

نیلوفر مسیح

سلام دوست عزیز به خوانش چند اثر در مکتب ادبی اصالت کلمه ونقد کتاب بین دو عشق دعوتید.پایدار باشید. یا حق

میرزا

حالا کاری ندارم که اسکار گرفت ولی باید قبول کرد که به خاطر مسائل سیاسی بود! وجدان را قاضی قرار بدیم آواز گنجشک ها ، بایسیکل ران و ... خیلی از این فیلم بهتر بودند.