/ 12 نظر / 43 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدی آقازاده

اوه اوه ببین بعضی ها واسه خودشون چه نوشابه هایی باز میکنن.[قهقهه]

توحید

سلام اول باید بگم که من داستانتون رو خیلی قبول دارم البته در حد یک خواننده عادی می گم اینو و کاری به حرف های بعضی ها ندارم. بعد می خواستم به قول دوستان در مورد طرح یا موضوع داستانتون چیزی رو که فهمیدم بگم که فکر می کنم هیچ کس نتونست درست بیان کنه. موضوع داستان تو یه جمله :تشویش های ذهنی راوی در مورد آیدین و گذشته. با اینکه راوی از آیدین نا امیده و ازش دست برداشته ولی تمام فلش بک ها در مورد آیدین است و یا یه جوری بهش ربط داره. در حالت کلی پرش های داستان از یک فضا به فضای دیگر فوق العاده آگاهانه بود مثل همونجایی که با سعادت از تونل رد می شه به طرف زنجان بعد وصلش می کنه به اومدنشون به اردبیل با آیدین و ... اونجایی که سعادت می گه "معنی این‌ها را فقط وقتی می‌فهمم که چهار سال با تک تک کلماتش زنده‌گی کرده باشم" اینو می رسونه که راوی هم سه سال این درد رو داره و هنوز به فکر آیدین و خاطراتش است.

توحید

بعضی جاهای داستان بود که خیلی باهاشون کیف می کردم و آدم رو می بردن به یه خاطراتی که واقعی هستند و برای ماها آشنا. حضور مداوم کفش دوزک : باهاش خیلی حال کردم و کلی نکته های دیگه که خیلی دوست دارم در موردش حرف بزنم ولی می ترسم این حرف های بی ارزش من از داستان شما بلند تر بشه. ایشالا تو یه فرصت دیگه چون الان با این سر درد مزخرف نمی تونم شاید نکته های خیلی ظریف تری هم وجود داشت و می خواستم بگم که چون یادداشت بر نداشتم حضور ذهن ندارم در هر حال ممنون که بردیمون تو دنیای گل های بابونه و پرنسسشون

توحید

ماه در رگهایم خودزنی می کند... شعراتون رو اغلب خونده بودم و اوناییم که نخونده بودم مثل قدیمیا فوق العاده اند. دوست دارم بیشتر از شعراتون بخونم ممنون

فاطمه جهانباز نژاد

به روزم با همين چشم‌هاي صميمي و لبان بي رژ لب در بيست و نهمين قطره اشك فرشته آب- آبان به حرمت آن چشم‌هاي قهوه‌اي- جگرگوشه ي استراتوس- و اينهمه نامه‌ كه به مقصد نمي‌رسد با اشتباه قيصر در به يادآوري عزیز صبوری و مداراي هميشه‌هايم دكتر سيدمهدي موسوي و به روز شدن وبلاگ غزل پست مدرن با حال 14 بعد از اين همه روزهاي ساكت در اين كوچ جديد: http://www.bahal14.persianblog.ir/ . . . زخم خنجر كه نيست لامصب. زخم سيب است. سيب.. ميخواهي سفيدبرفي و هفت كوتوله را گواه بياورم تا باورم كني. . . منتظرت هستم می‌آیی؟

وحید ضیایی

قبل از لینکت دیدم و کلی ذوق کردم اما یادت باشه آب طلب نکرده همیشه مراد نیست ...

فرزند اردبیل

سلام وبلاگ خوبي دارين من فرزند اردبيل وبلاگي رو راه انداختم در مورد انتخابات به کمک شما براي شرکت در نظر سنجي و بهره منده از نظراتتون نياز دارم. خواهش ميکنم يه سر بزنيد.

فرزند اردبیل

سلام وبلاگ خوبي دارين من فرزند اردبيل وبلاگي رو راه انداختم در مورد انتخابات به کمک شما براي شرکت در نظر سنجي و بهره منده از نظراتتون نياز دارم. خواهش ميکنم يه سر بزنيد.

توحید

ممنون از لینک های مفیدی که گذاشتین و امیدوارم این پست رو حذف نکنید و تو آرشیوتون بمونه

بی کلماتی

سلام وقت بخیر. احتمال زیاد بروزم. شما خوب هستید؟